Susisiekite +370 630 25602
Darbo laikas 8.00 – 17.00
Mus rasite Vilniuje Veiverių g. 9B-62

Šildymas, vėsinimas

Atsižvelgdami į kliento poreikį namuose jaustis ne tik komfortiškai, bet ir mėgautis kokybiška šiluma, siūlome šildymui rinktis tik moderniausius, laiką ir pinigus taupančius sprendimus. Vienas iš jų – grindinis šildymas. Vienas iš svarbiausių grindinio šildymo sistemos privalumų ─ mažesnės šildymo sąnaudos: šildomosioms grindims reikia žemesnės temperatūros nei radiatoriams. Vanduo į radiatorius patenka įkaitintas maždaug iki 55°C, o šildomosioms grindims įkaitinti užtenka 35°C temperatūros vandens. Be to, galite dar efektyviau naudoti energiją pasitelkę atsinaujinančios energijos šaltinius ir šilumos siurblį. Svarbiausi tokios sistemos komponentai ─ šilumos šaltinis (katilas), temperatūros reguliavimo mazgai, rankiniu ar automatiniu būdu reguliuojami kolektoriai, ir patys šildymo prietaisai, t.y. vamzdžiai grindyse.

Viena iš populiariausių grindinio šildymo rūšių ─ vandeniu šildomos grindys. Jei turite nuosavą namą, kurį šildote autonomiškai, nuosavą katilinę, racionaliau bus įsirengti vandeniu šildomas grindis.

Grindinį šildymą mes ypač rekomenduojame šeimoms, auginančioms vaikus, nes tokiu būdu šildant namus šilto oro zona visuomet yra apačioje, tad nesusidaro skersvėjis.

Vėsinimas – neatsiejamas nuo šildymo, tačiau šias sistemas galima įsirengti ir atskiras. Vėsinimui paprastai pakanka vidutinės 17°C vėsinimo vandens temperatūros. Lubinio vėsinimo sistemoms gali būti sudarytos iš plonyčių vamzdelių taipogi yra sistemų kur vamzdeliai jau būna integruoti į gipso plokštes, kurias galima apdirbti kaip standartines gipsines plokštes. Vėsinimo funkcija galima išgauti ir iš grindinio šildymo vamzdynų, žiemos metu šildytis namus, o vasaros metu per grindis vėsinti patalpas. Šaltas arba šiltas vanduo vėsina paviršius, kurie atiduoda šilumą arba vėsą į patalpą labai tolygiai, tad tokiu būdu išvengiama triukšmo ir skersvėjų. Vėsinamo sistemos ─ puikus sprendimas tiems, kurie nori savo namų patalpose mėgautis maloniu bei sveiku patalpų klimatu.