fbpx

Oficialus GROHE, Ideal Standard, Cersanit, Uponor servisas

Esame įgaliotasis, pasaulyje lyderiaujančių santechninės ir inžinerinės įrangos gamintojų GROHE, Ideal Standard, Cersanit ir Uponor produkcijos garantinis servisas. Atliekame tiek garantinį, tiek pogarantinį produkcijos remontą.

Dėka aukštos kvalifikacijos darbuotojų bei glaudaus bendradarbiavimo su GROHE, Ideal Standard, Cersanit, Uponor gamintojais galime garantuoti efektyvų, greitą ir patikimą problemų, susijusių su gamintojo įranga sprendimą bei šalinimą. Mūsų tikslas – lankstūs ir konkurencingi sprendimai.

Primename, kad įvairi produkcija dėl itin aukštos kokybės techninių sprendimų siūlo garantijas net iki penkerių metų, taigi sugedus jūsų įrangai rekomenduojame neskubėti jos keisti nauja. Maloniai kviečiame susisiekti su profesionaliais mūsų konsultantais ir išsiaiškinti ar konkretus jūsų produktas vis dar turi garantinį laikotarpį, kas reiškia, kad darbai nereikalaus papildomų investicijų ar laiko.

Jei jūsų turima produkcija jau bus viršijusi gamintojo numatytą garantinio aptarnavimo periodą – nesijaudinkite, pasiūlysime optimaliausią ir efektyviausią gedimo šalinimo būdą, atsižvelgsime į jūsų pageidavimus, pastebėjimus bei poreikius. Savo klientams siūlome tik aukščiausio lygio klientų aptarnavimo sąlygas, stabilias ir skaidrias paslaugas bei optimalius darbų atlikimo terminus.

Iškilus klausimams ar susidūrus su mūsų atstovaujamos produkcijos gedimais, prašome kreiptis:

Oficialus GROHE servisas

Esame įgaliotasis, pasaulyje lyderiaujančio santechninės įrangos gamintojo GROHE produkcijos garantinis servisas. Atliekame tiek garantinį, tiek pogarantinį GROHE produkcijos remontą.

Mūsų atliekamų paslaugų ir garantinio aptarnavimo kokybę bei profesionalumą užtikrina oficialus GROHE įgaliojimas, visapusiškai produkcijos priežiūrai.

Dėka aukštos kvalifikacijos darbuotojų bei glaudaus bendradarbiavimo su GROHE galime garantuoti efektyvų, greitą ir patikimą problemų, susijusių su gamintojo įranga sprendimą bei šalinimą. Mūsų tikslas – lankstūs ir konkurencingi sprendimai.

Primename, kad įvairi GROHE produkcija dėl itin aukštos kokybės techninių sprendimų siūlo garantijas net iki penkerių metų, taigi sugedus jūsų įrangai rekomenduojame neskubėti jos keisti nauja. Maloniai kviečiame susisiekti su profesionaliais mūsų konsultantais ir išsiaiškinti ar konkretus jūsų produktas vis dar turi garantinį laikotarpį, kas reiškia, kad darbai nereikalaus papildomų investicijų ar laiko.

Jei jūsų turima GROHE produkcija jau bus viršijusi gamintojo numatytą garantinio aptarnavimo periodą – nesijaudinkite, pasiūlysime optimaliausią ir efektyviausią gedimo šalinimo būdą, atsižvelgsime į jūsų pageidavimus, pastebėjimus bei poreikius. Savo klientams siūlome tik aukščiausio lygio klientų aptarnavimo sąlygas, stabilias ir skaidrias paslaugas bei optimalius darbų atlikimo terminus.

Iškilus klausimams ar susidūrus su GROHE produkcijos gedimais, prašome kreiptis:

+370 678 28267

servisas@auarta.lt

GROHE

IDEAL STANDARD

CERSANIT

UPONOR

+370 678 28267

+370 601 55357

+370 601 55357

+370 630 25602

servisas@auarta.lt

servisas@auarta.lt

servisas@auarta.lt

info@auarta.lt